idoser.pl POLECA:


Beta


Fale BETA są zwykle generowane, gdy jesteś pobudzony, z uwagą skupioną na zewnątrz, zajmując się zewnętrznym światem. Są również generowane, kiedy rozwiązujesz logiczne problemy, takie jak arytmetyka. Uważne skupianie się, witalność, koncentracja na zadaniach. Beta powoduje wzrost umysłowych zdolności, koncentracji i IQ.

Opinie:
Cizy: Więc tak, dosa słuchało się bardzo przyjemnie. Cały czas miałem wrażenie że leżę na plaży, w około nie ma nikogo i słychać tylko wiatr, nie czułem go tylko słyszałem. Było mi ciepło, tak jakby ogrzewało mnie słoneczko. Czułem się spokojny, zrelaksowany, było mi przyjemnie, nie myślałem o żadnych problemach i delektowałem się tą chwilą. Podczas słuchania cały czas towarzyszył mi uśmiech na twarzy, naprawdę było bardzo miło. Jeżeli chodzi o zachowanie organizmu to jak już mówiłem było mi ciepło, czułem lekkie mrowienie w nogach i rękach. Lewa ręka odsuwała się powoli od tułowia, kiedy napotkała na przeszkodę i nie mogła powędrować dalej zaczęła wracać. Oddech i bicie serca miałem chyba w normie. Dwa razy poczułem podniecenie i wiecie co temu towarzyszyło. Po dosie byłem uśmiechnięty, wypoczęty i na chwile zapomniałem o wszystkich problemach.

Polecam tego dosa wszystkim początkującym, nie musicie się brać od razu za abomba, GoHa czy inne silniejsze dosy. Tak jak ja teraz, możecie zacząć od tych lekkich dosów i z czasem zwiększać dawkę co w przyszłości pewnie przyniesie korzyści. I oczywiście każdy kto nie próbował jeszcze bety powinien jej przesłuchać.


Linki innych dilerów;


Brak komentarzy :